- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Ostatnia prosta przed meczami o stawkę!

Jutrzejszy mecz z Ruchem Zdzieszowice będzie ostatnią okazją przed meczami o stawkę, aby przetestować różne ustawienie drużyny i wybrać te które okażą się najlepsze!

Mecz ten będzie podsumowaniem okresu przygotowawczego, który rozpoczęliśmy 9 stycznia. Drużyna wykonała kawał dobrej roboty, a kulminacyjnym momentem tych przygotowań było zimowe zgrupowanie.

Ruchu Zdzieszowice nie trzeba przedstawiać, bo to dobrze nam znany przeciwnik. Drużyna grająca z charakterem, dobrze pamiętamy potyczki ligowe jak i pucharowe. Jednak o naszym przeciwniku nie będziemy się tu rozwodzić, bo nas interesuje tylko i wyłącznie nasza forma.

O założenia przed sparingiem z Ruchem Zdzieszowice, zapytaliśmy trenera Łukasza Ganowicza:

– Traktujemy ten sparing bardzo poważnie, dalej trwa walka o to kto pojawi się w wyjściowej 11 w pierwszym meczu o stawkę –

Te słowa trenera pokazują, że każdy ma otwartą drogę do wybiegnięcia na plac gry, ale to zależy tylko i wyłącznie od samych zawodników!

Także jutrzejszy mecz może dać wiele odpowiedzi przed grami o punkty.

Spotkanie odbędzie się na sztucznym boisku w Kluczborku, a startujemy punktualnie o 11:00

Zapraszamy kibiców, bądźcie z nami!